Ewa Góralska AD WOMAN Roku 2020

2021/04/09 09:50

Ewa Góralska, Managing Director MULLENLOWE MEDIAHUB została nagrodzona tytułem AD WOMAN Roku 2020 w kategorii agencje mediowe w tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu AD WO/MAN Roku 2020.

Tytuł AD Marketera Roku przyznaje się za sukces w biznesie marketingowym, innowacyjność i wytyczanie trendów w budowaniu pozycji marki/produktu, przestrzeganie standardów społecznej odpowiedzialności biznesu i dobrych praktyk przetargowych. Nominowani w poszczególnych kategoriach wybierani są spośród grupy osób wskazanych przez specjalistów z branży reklamy, w tym laureatów  poprzednich edycji konkursu oraz dyrektorów marketingu wybranych firm. Zwycięzcę z kolei wyłania jury w tajnym głosowaniu.

 

- Ta nagroda znaczy dla mnie wiele, ponieważ ona zawsze była nagrodą za przywództwo. Przywództwo rozumiane w ten sposób, że ludzie stają się lepsi, kiedy z nimi jesteś, ale też wtedy, kiedy cię z nimi nie ma. W tym roku to zdanie nabrało dodatkowego znaczenia. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie w tym roku zagłosowali – powiedziała podczas gali wręczenia nagród Ewa Góralska, Managing Director MULLENLOWE MEDIAHUB, AD WOMAN Roku 2020.

 

Organizatorem konkursu AD WO/MAN Roku 2020 jest magazyn „Press”.

 

Szczegóły znajdują się na stronie https://adwoman.press.pl/