Team z MullenLowe MediaHub startuje w konkursie Young Creatives Eurobest 2018

Warszawa, 15 października 2018 r.

Katarzyna Zinów-Szczepaniak i Katarzyna Noga z MullenLowe MediaHub wezmą udział w kolejnej edycji prestiżowego konkursu Young Creatives Eurobest 2018. Jego zwycięzcy wyjadą do Barcelony na międzynarodowe wydarzenie branżowe - The ADCE European Creativity Festival. Organizatorem konkursu jest Klub Twórców Reklamy.

Katarzyna Zinów-Szczepaniak, Senior Digital Analyst i Katarzyna Noga, Social Media Planner zgłosiły się do kolejnej edycji konkursu Young Creatives Eurobest. - To bardzo budujące, że nasz zespół składa się z ambitnych osób, które chcą się nieustannie doskonalić w swoim fachu. Kreatywność w naszej branży jest równie ważna, co wiedza analityczna. Wszyscy trzymamy kciuki za nasze dziewczyny - mówi Ewa Góralska, managing director MullenLowe MediaHub.

Prezentacje konkursowych pomysłów odbędą się 29 października w Warszawie, a dzień później ogłoszone zostaną wyniki eliminacji.

Nagrodą w tegorocznej edycji konkursu jest wyjazd na The ADCE European Creativity Festival w Barcelonie, który będzie miał miejsce w dniach 9-10 listopada 2018 r.

W tym roku odbędzie się już 5 edycja ADCE European Creativity Festival, który jest miejscem spotkań kreatywnych profesjonalistów z całego kontynentu. Festiwal to dwa dni inspirujących dyskusji, praktycznych warsztatów i szansa nawiązania wielu międzynarodowych kontaktów.

Dla Kasi Zinów – Szczepaniak to już druga edycja Young Creatives, w której bierze udział. W ubiegłym roku wraz z Agnieszką Witkowską pokonały 17 zespołów startujących w kategorii YC MEDIA i wyjechały do Cannes na konkurs Young Lions.

Konkurs Young Creatives to część prestiżowego programu skierowanego do pracowników branży komunikacji marketingowej. Konkurs adresowany jest do pracowników agencji reklamowych i domów mediowych. Jego wyjątkowość wynika z faktu, że uczestnicy zmierzają się z autentycznymi briefami klientów, a prace konkursowe są oceniane przez ekspertów z branży: dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, designerów i fotografików.